Stargardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane „MARBUD” Sp. z o.o. jest firmą od wielu lat działającą na rynku budowlanym. SPB „MARBUD” Sp. z o.o. w swoich strukturach podzielone jest na dwa profile działalności:
Podstawowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług budowlanych związanych ze wznoszeniem nowych obiektów, remonty istniejących budynków oraz działalność developerska polegająca na budowie obiektów przeznaczonych na sprzedaż oraz wynajem.

W ramach tej działalności, Stargardzie Przedsiębiorstwo Budowlane ,,MARBUD” sp. z o.o. zrealizowało wiele budynków mieszkalnych wielorodzinnych, hal sportowo-widowiskowych oraz obiektów handlowo rozrywkowych, na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Na szczególną uwagę zasługują obiekty mieszkaniowe zrealizowane w Stargardzie Szczecińskim, Międzyzdrojach, Goleniowie i Barlinku. Zrealizowane przez nas hale sportowe w Międzyzdrojach, Kozielicach, Warnicach oraz dwie w Stargardzie Szczecińskim potwierdzają odpowiednie przygotowanie spółki Marbud do realizacji przedsięwzięć związanych ze wznoszeniem obiektów użyteczności publicznej.

Profilem uzupełniającym jest dział produkcyjny, w ramach którego posiadamy Zakład Produkcji Styropianu funkcjonujący po marką Eurotermika. Dysponujemy odpowiednimi certyfikatami upoważniającymi nas do sprzedaży swych produktów zarówno na rynku polskim jak i niemieckim. Odpowiedni tabor samochodowy zapewnia terminość i ciągłość dostaw styropianu do współpracujących z nami odbiorców.
Wykonanie: Planfirm.pl